Programa suaugusiems

*Edukaciniai užsiėmimai:

Kaina: 12,00 - 15,00 €


Registruotis

Muziejaus lankymas + šokolado dirbtuvės (trukmė ~ 2 val.)

Muziejuje galėsite susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirsite apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir daugiau sužinosite apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Šokolado dirbtuvėse galėsite bent trumpam tapti šokolado meistrais. Pirmiausia pamatysite, kaip temperuojamas šokoladas ir gaminami rankų darbo saldainiai. Po kelių minučių patys imsite skirtingų rūšių šokoladą, įvairius ingredientus ir gaminsite savo šokoladinius skanumynus. Pabaigoje savo šokoladinius gaminius galėsite susidėti į paruoštas dėžutes ir parsivežti lauktuvių!

Šios programos kaina su muziejaus lankymu:

Lietuvių kalba:
Suaugusiems –  15,00 €

Anglų, rusų kalba:
Suaugusiems – 15,00 €

Šokolado dirbtuvės be muziejaus lankymo (trukmė ~ 1 val.)

Ateikite ir bent trumpam tapkite šokolado meistru! Sužinokite, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginkite savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus ir čia pat jų paragaukite.

Šios programos kaina:

Suaugusiems –  12,00 €

*Minimali užsiėmimo kaina – 90,00 €

DEGUSTACIJOS:

Muziejaus lankymas su gidu ir mini degustacija.

Jei skubate ir neturite didelės grupės, o norėtųsi ne tik išgirsti šokolado istoriją, bet ir truputį paragauti šokolado, specialiai Jums paruošėme mini degustaciją!
Ekskursijos metu išgirsite daug įdomių faktų apie šokolado istoriją ir turėsite progos paragauti kakavos pupelių, actekų ir europietiško šokolado gėrimo.

Lauksime Jūsų atvykstant!
Programa skirta suaugusiems asmenims.

Kaina – 12,00 € asm., minimali programos kaina grupei – 60,00 €.

Galimas dalyvių skaičius 4–12 asm.

Būtina išankstinė rezervacija tel.: +370 41 523 212, +370 610 41 050 arba el. paštu sokoladomuziejus@ruta.lt


 

 

Muziejaus lankymas ir degustacija „Paragaukime šokolado istorijos“

Dviejų valandų programoje ne tik išgirsite, bet ir paragausite šokolado istorijos: aštraus actekų, kvapniojo baroko laikų šokolado gėrimo, šių dienų rūšinių šokoladų bei gardžių RŪTOS saldainių.

suaugusiems asmenims – 20,00 €

Minimali degustacijos „Paragaukime šokolado istorijos“ kaina – 100,00 €

Visas programas rekomenduojame užsisakyti iš anksto. Jūsų registracija galioja tik gavus patvirtinimą iš muziejaus administracijos!