Programa suaugusiems

*Edukaciniai užsiėmimai:

Kaina: 12,00 - 15,00 €


Registruotis

Muziejaus lankymas + šokolado dirbtuvės (trukmė ~ 2 val.)

Muziejuje galėsite susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirsite apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir daugiau sužinosite apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Šokolado dirbtuvėse galėsite bent trumpam tapti šokolado meistrais. Pirmiausia pamatysite, kaip temperuojamas šokoladas ir gaminami rankų darbo saldainiai. Po kelių minučių patys imsite skirtingų rūšių šokoladą, įvairius ingredientus ir gaminsite savo šokoladinius skanumynus. Pabaigoje savo šokoladinius gaminius galėsite susidėti į paruoštas dėžutes ir parsivežti lauktuvių!

Šios programos kaina su muziejaus lankymu:

Lietuvių kalba:
Suaugusiems –  12,00 €

Anglų, rusų kalba:
Suaugusiems – 13,00 €

Šokolado dirbtuvės be muziejaus lankymo (trukmė ~ 1 val.)

Ateikite ir bent trumpam tapkite šokolado meistru! Sužinokite, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginkite savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus ir čia pat jų paragaukite.

Šios programos kaina:

Suaugusiems –  12,00 €

*Minimali užsiėmimo kaina – 90,00 €

DEGUSTACIJOS:

Dviejų valandų programoje ne tik išgirsite, bet ir paragausite šokolado istorijos: aštraus actekų, kvapniojo baroko laikų šokolado gėrimo, šių dienų rūšinių šokoladų bei gardžių RŪTOS saldainių.

 

 

Muziejaus lankymas ir degustacija „Paragaukime šokolado istorijos“ suaugusiems – 17,00 €

Minimali degustacijos „Paragaukime šokolado istorijos“ kaina 90,00 €

Visas programas rekomenduojame užsisakyti iš anksto. Jūsų registracija galioja tik gavus patvirtinimą iš muziejaus administracijos!