Gimtadienio programos vaikams

Šokoladinės grožio dirbtuvės
Mergaitėms ir merginoms, bet patiks berniukams ir vaikinams

(Rekomenduojama 8-13 metų vaikams)

Grožio dirbtuvėse darysime stebuklus iš kakavos sviesto: į formeles liesime kakavos sviestu turtingą baltąjį šokoladą ir gaminsime lūpų balzamą. Pasitelkę dažus iš gamtos – iš juodųjų serbentų, pomidorų, burokėlių, žaliosios arbatos ir kitus, – baltąjį šokoladą paversime spalvotu, o lūpų balzamą – švelniai rožiniu ar raudonu. Gal geltonu? O jei žaliu? Žaisime su spalvomis, o taip pat skanausime ir gražinsimės. Spalvingai puošime tortą ir pūsime žvakutes. Lai saldžios svajonės pildosi!

 

Trukmė iki 1,5 val.
Kaina asmeniui 15,00 Eur
Minimali kaina 150,00 Eur

 

     
     


Indėniško šokolado dirbtuvės
Berniukams, bet patiks ir mergaitėms

(Rekomenduojama 9-13 metų vaikams)

Centrinės Amerikos indėnai puošėsi spalvomis iš gamtos ir pirmieji pradėjo skanauti šokoladą. Programos metu tapsime indėnais. Pasitelkę dažus iš gamtos – iš juodųjų serbentų, pomidorų, burokėlių, žaliosios arbatos ir kitus, – baltąjį šokoladą paversime spalvotu ir gaminsime šokoladines plyteles. Gaminsime šokoladinį amuletą ir, žinoma, skanausime saldainių.

Indėniško šokolado dirbtuvėse jubiliatas taps šokolado genties vadu, svečiai klausys jo žaismingų nurodymų, žaisime žaidimus ir pūsime gimtadienio žvakutes. Lai saldžios svajonės pildosi!

Trukmė iki 1,5 val.
Gimtadienio programos kaina asmeniui 15,00 Eur
Minimali kaina 150,00 Eur