Artėja penktasis “Rūtos” šokolado muziejaus gimtadienis!

2012 m. birželio 1 d. autentiškas XX a. trečiojo dešimtmečio saldainių fabriko „Rūta“ pastatas atgijo – legendomis ir svajomis apipinta vieta atvėrė duris miestiečiams ir atvykstantiems svečiams. Po renovacijos čia buvo atidarytas „Rūtos“ šokolado muziejus, kuris tapo miesto traukos centru. Šiais metais „Rūtos“ šokolado muziejus švenčia 5-ių metų gimtadienį ir kviečia jus kartu pasinerti į šventinį šurmulį.

„Rūtos“ šokolado muziejus kiekvienam apsilankančiajam atveria senojo saldainių fabriko ir keturių tūkstantmečių šokolado istorijos paslaptis. Muziejuje netrūksta ir interaktyvių užsiėmimų: galima nusifotografuoti ir el. paštu išsiųsti savo nuotrauką ar sukurtą saldainių popierėlį draugams, pažaisti įvairių žaidimų, susijusių su šokoladu. Ši vieta svarbi ne tik miestiečiams – per penkerius metus „Rūtos“ šokolado muziejuje apsilankė per 100 000 lankytojų iš 78 pasaulio šalių!

Būtent todėl „Rūtos“ šokolado muziejus kviečia švęsti kartu! Gimtadienio dieną muziejuje ir parduotuvėje visų lauks saldžios staigmenos. O nuo 15 val. pėsčiųjų bulvare (priešais Fotografijos muziejų) galėsite sudalyvauti naujo gaminio pristatyme. Ten taip pat vyks saldi loterija. O gražaus renginio akcentu taps žavieji, „Retro“ saldumynų linijos dvasią kuriantys lindihopo šokėjai, kurie ne tik šoks, bet ir jus mokys šokti.

Gimtadienio proga birželio 1-ąją prasidės ir žaidimas, kurio metu pirkdami šokoladinių saldainių rinkinius „Retro“ (220 g ir 270 g) galėsite laimėti kvietimus į „Rūtos“ šokolado muziejų 2 asmenims. Žaidimas vyks nuo 2017-06-01 iki 2017-12-31 (imtinai) visose rinkinių pardavimo vietose. Iš viso bus išdalinta net 1000 vnt. kvietimų!

Švęskime „Rūtos“ šokolado muziejaus gimtadienį kartu!