Dėl COVID-19

Pradėjus sklisti informacijai apie COVID-19 židinį Šiauliuose, taip pat ir užsikrėtimo atvejus įmonėje „Rūta“, siekdami užtikrinti atvirumo kultūrą bei nuraminti galimas įtampas, dalinamės teisinga ir naujausia informacija apie situaciją mūsų įmonėje.

Šiuo metu įmonėje UAB „Rūta“ patvirtinti du teigiami COVID-19 atvejai. Užsikrėtimai siejami su sekmadienį (20 d.) nustatytu COVID-19 atveju vieno darbuotojo šeimos nariui. Atvejai registruoti įmonei priklausančiose sandėlio patalpose, kurių lokacija skiriasi nuo įmonės gamybos, administracijos ir muziejaus patalpų. Sandėlio ir kitų skyrių darbuotojai tarpusavyje nekontaktuoja, jų veiklos nėra susijusios.

Jau sekmadienį, rugsėjo 20 d., operatyviai imtasi visų galimų veiksmų krizės valdymui ir situacijos sprendimui. Visi sandėlio darbuotojai informuoti apie galimą viruso atvejį bei izoliuoti namuose. Sandėlio patalpos dezinfekuotos, darbuotojams įmonės iniciatyva ir lėšomis atlikti COVID-19 testai.

Viruso plitimas įmonėje yra kontroliuojamas ir valdomas, kadangi tik sužinoję apie antrinį užsikrėtimo atvejį, spėjome užbėgti įvykiams už akių ir padarėme viską, kad užkirstume kelią viruso plitimui.