RŪTOS šokolado muziejus vėl atveria duris

Informuojame, kad nuo 2021 m. kovo 16 d.  RŪTOS šokolado muziejus vėl atveria duris.  Siekdami užtikrinti lankytojų saugumą, kviečiame registruotis prieš atvykstant tel. 861041050 arba el. paštu: sokoladomuziejus@ruta.lt.

Užsiėmimai šokolado dirbtuvėse šiuo metu nevyksta.

Šalyje galiojant karantinui, lankantis muziejuje privalu laikytis nustatytų reikalavimų.

Muziejuje vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Lankytojai privalo prie įėjimo į muziejų bei muziejaus viduje laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metro atstumo vienas nuo kito, išskyrus vienos šeimos narius ar vieno namų ūkio narius.

Muziejuje negali lankytis asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), ir asmenys, kuriems privaloma izoliacija.

Muziejuje vienu metu gali lankytis ribotas lankytojų skaičius, kuris apskaičiuojamas pagal muziejaus plotą, todėl esant maksimaliam leistinam muziejaus lankytojų skaičiui, muziejaus darbuotojas gali neįleisti naujų lankytojų ir paprašyti palaukti lauke.